foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

wash g571a39327 640Salony z samochodami muszą być czyste. Umyta podłoga na błysk, przeszklenia i meble to konieczność, aby wywołać na odwiedzających dobre pierwsze odczucie.

Estetyka salonowa kluczem sukcesu
Salon samochodowy to także miejsce, w którym ludzie mogą zapoznać się z najnowszymi modelami aut. To również miejsce sprzedażowe, które wskazuje na poziom oferowanych usług. Ma znaczenie, ważny jest więc idealny porządek, który jest wizytówką właściciela, czyli najlepszą wizytówką jego działalności.

Salon to nie warsztat, ale i tu mogą wystąpić silne zabrudzenia w postaci błota, kurzu czy rozlanego soku Istotne jednak, by wciąż sprawdzać poziom zabrudzenia miejsca i szybko reagować. Trzymanie przysłowiowej dłoni na pulsie pozwoli zachować czystość, jak i wysoki poziom bezpieczeństwa. Niekoniecznie wystarczą tylko mopy i szczotki przemysłowe, zwłaszcza gdy kubatura wnętrza jest duża.
Podłoga w salonie samochodowym powinna być bardzo zadbana. Najczęściej jest błyszcząca i ma białe wybarwienie, dlatego zachowanie jej w czystości to podstawa. Każde, nawet niewielkie zanieczyszczenie będzie wyglądało niezwykle nieestetycznie.
Istotne są także szyby, które powinny być wyjątkowo czyste różne plamy lub inne zabrudzenia będą ograniczały dostęp słońca do pomieszczenia. Wpłynie to na prezentację aut oraz całą salonu.

Szorowarki do podłóg i różne sprzęty do czyszczenia
Najczęściej do sprzątania podłóg wielkopowierzchniowych wykorzystuje się duże zautomatyzowane sprzęty To m. in. maszyna czyszcząca do podłóg, która oprócz eliminowania zanieczyszczeń, myje, szoruje i zamiata. Jest to bardzo praktyczne urządzenie automatyczne do sprzątania dużych powierzchni które przekraczają 50m2. pomimo dużej wagi takie sprzęty są niezwykle łatwe w użytkowaniu i prosto się prowadzą. Oczywiście podczas zakupów miej na uwadze parametry techniczne - poczytaj więcej: https://kastell.pl/baza-wiedzy/wiedza-o-produktach/

Kupujesz maszyny? To musisz wiedzieć!
car gab4df4d9f 640Kolejny produkt warty uwagi i to szorowarki do podłóg. Kupując to urządzenie, wiedz, że maszyna nie osusza podłóg, bo nie ma mechanizmu odsysania. Istotne jest więc dokupienie sprzętu zbierającego wodę. Szorowarka jest często nabywana z tego powodu, że usuwa trudne do wyeliminowania zabrudzenia. Szorowarka ręczna zapewnia idealne efekty pracy na małych i średnich powierzchniach. Pomocne mogą być również zamiatarki ręczne.
Obok ww. elementów, które wpływają na czystość jest kolejny, o którym trzeba wiedzieć. To również troska o czystość sanitariatu oraz innych w innych pomieszczeniach które znajdują się w salonie. Miejsce sprzedaży dla klientów lub punkt informacji powinny być nie tylko uporządkowane, ale też wygodne. Miękka sofa lub fotele i stolik oraz delikatny dekor to klucz do sukcesu.

Jeśli zainteresował Cię temat, to w internecie znajdziesz wyspecjalizowane firmy jak https://kastell.pl/, które specjalizują się w maszynach czyszczących.