foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

auto repair shop g40e4686d9 640Jeżeli tylko posiadasz auto, to z pewnością wiesz o tym, jak znaczące jest posiadanie garażu. Możesz w nim zresztą nie tylko parkować oraz w efekcie osłaniać pojazd przed negatywnym wpływem przeróżnych czynników z zewnątrz, ale też między innymi zdecydować się na to, żeby przechowywać w nim różne sprzęty. Z tego względu, jeżeli zechcesz osobiście zaprojektować garaż, to najpierw zastanów się, od czego zaczynać oraz do czego obiekt taki ma dokładnie zostać przeznaczony.

Czytaj więcej: Zaprojektuj nowoczesny garaż – jak do tego się zabrać?

semi trailer g8e599661a 640Spedycja ciężarowa to w dalszym ciągu jeden z najczęściej używanych rozwiązań transportu różnego rodzaju towarów. Wykorzystują go tak samo firmy, jak również jednostki prywatne. Transport towaru, maszyn czy umeblowania bez wsparcia firmy transportowej jest praktycznie nierealny. A niewątpliwie byłby wielce kłopotliwy oraz czasochłonny. Fachowa firma to w dużym stopniu dobry właściciel oraz wyszkolona ekipa. Niemniej jednak bez solidnego „sprzętu” firma się nie rozkręci.

Czytaj więcej: Samochody ciężarowe – o co muszą dbać firmy transportowe?

fast gecdee13d2 640Zawody motoryzacyjne od wielu lat mogą się pochwalić niezwykłą renomą nie tylko wśród facetów, ale również kobiet. Olbrzymia prędkość, zapach kurzu a także silne wrażenia oddziałują nie tylko na rajdowców, ale również kuszą widzów. Rajdy łączą się jednakże również z wielkim niebezpieczeństwem. Często dochodzi do stłuczek i zderzeń z barierami, które w tożsamym stopniu wynikają z stanu pojazdu, jak również samopoczucia prowadzącego. Jak wobec tego zaopatrzone jest wsparcie medyczne na rajdach? Jak koordynatorzy wydarzenia starają się zapobiec kolizjom?

Czytaj więcej: Wyścigi samochodowe – wymagające zawody nie tylko dla rajdowców