foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

Funkcjonalne i stylowe wystroje dealerów samochodowychSzkło jest surowcem często wykorzystywanym w projektach architektonicznych. Części ze szkła nierzadko można również oglądać w salonach motoryzacyjnych. Dostarczają one pięknych efektów dekoracyjnych i pomagają napędzać sprzedaż. Jak można zastosować je w motoryzacyjnych wystrojach?

Stylowy design salonu

Architektura szklana w salonach motoryzacyjnych prezentuje się wyjątkowo stylowo. Istnieje szereg metod jej użycia. Można na przykład zainstalować balustrady ze szkła lub zrobione ze szkła witryny. Za ich sprawą pomieszczenia stają się przejrzyste i przestronne.

Ciekawym rozwiązaniem, na jakie skusiły się poszczególne salony, jest również szkło barwione. Wyraziste zadaszenia szklane wyglądają wyjątkowo ciekawie, tworząc stylową oprawę dla promowanych aut. Ponadto szklane wykończenia można urozmaicić o rozmaite części dekoracyjne, które dostarczą niesamowity efekt wizualny.


Funkcjonalne i stylowe wystroje dealerów samochodowych2Wykonane ze szkła aranżacje przyciągają konsumentów

Wykorzystanie szkła w salonach motoryzacyjnych pozwala w elegancki sposób pokazać sprzedawane modele samochodów. Wystawy i daszki szklane gwarantują ciekawą prezentację oferowanych modeli. Szkło lepiej uwidacznia również ich walory i efektywnie wzbudza zainteresowanie potencjalnych nabywców.

Dodatkowo w niektórych salonach balustrady szklane oddzielają część ekspozycyjną od części administracyjnej. Tego typu ciekawe aranżacje pozytywnie oddziałują na chęć zakupu. Należy wspomnieć, że sposób pokazania samochodów ma kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o dużą ilość salonów motoryzacyjnych, stąd też nierzadko spotyka się w nich przeszklone witryny i inne części zrobione ze szkła.


Bezpieczeństwo

Kierownicy salonów, którzy decydują się na szklane elementy, powinni również zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Tego typu lokale muszą ponadto gwarantować pożądany komfort cieplny. Wykonane ze szkła aranżacje wymagają zatroszczenia się o wszelkie szczegóły, typu na przykład okucia do szła. Dodatkowo poza prezentacją samochodów pełnią one również różne inne, przydatne funkcje. Stąd też zarządcy salonów decydują się na szkło bardzo wysokiej klasy, dostarczane przez zaufanych producentów.