foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

trucks 4514377 640Świadczenia dotyczące transportu to bardzo szerokie usługi, które obejmują zarówno przewóz na drogach, kolejowy, wodny, jak i lotniczy. Przewóz, czyli przemieszczanie się towarów oraz osób jest dziedziną związaną z organizacją transportu i z branżą logistyczną. Kompleksowa obsługa działań związanych z czynnościami transportowymi wymaga wprowadzania opcji nowoczesnych, które sprzyjają progresowi w biznesie transportowym.

Czytaj więcej: Transport i cyfrowe technologie

mercedes 2218688 640Przedsiębiorstwa przemysłu motoryzacyjnego przywiązują coraz większe znaczenie do aspektów związanych z ekologią. Jest to istotne, ponieważ to przecież one w dużym stopniu są odpowiedzialne za skażenie klimatu. Nieskończona ilość aut i mnożące się fabryki generują ogromne ilości zanieczyszczeń. Coraz większa świadomość ekologiczna w branży motoryzacyjnej ma zatem ogromną wartość dla naszego globu.

Czytaj więcej: Motoryzacja i ekologia – energooszczędne rozwiązania dla przemysłu

antique 16050 640Wesele jest jednym z najistotniejszych dni w życiu. Jego zaplanowanie to spore przedsięwzięcie. Należy w końcu dopilnować wielu spraw, typu wytypowanie sali oraz weselnego menu. Nie bez znaczenia jest także pojazd, którym narzeczeni pojadą do ślubu. Możliwości w tym względzie jest bardzo dużo.

Czytaj więcej: Wyjątkowe modele jako pojazd do ślubu