foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

villa g802e92a2c 640Całe lata mieszkasz w mieście? Twym marzeniem jest odetchnięcie w otoczeniu malowniczych pasm górskich lub nad naszym morzem? Nie ma nic prostszego, jak wziąć auto i odwiedzić zielone obszary, na których będziesz mógł postawić swój dom i zorganizować bazę na wyjazdy, i na małe wędrówki, jak i na długie wyjazdy samochodem!

Jak w związku z tym zabrać się do budowy? Główną kwestią którą jesteś zobligowany wykonać jest kupno adekwatnie ogromnej działki, jeśli przygotowujesz zbudowanie domu z bali do 35m2 to nie musisz się martwić, dla tak niedużej budowli wystarczy obręb 500m2. Ta liczba zdaje się potężna, ale po zobaczeniu obszaru powierzchni możesz się zdziwić jak nieduża jest faktycznie.

Gdy będziesz posiadał już działkę, najważniejsze będzie znalezienie porządnej firmy produkującej domy z drewna. Należy tutaj zadbać o to, aby drzewo, które będzie użyte do budowy naszej budowy było poprawnie sezonowane oraz w miarę jak najgrubsze. Tym sposobem pomniejszymy koszty grzania, dlatego że im bardziej grube i lepiej wysuszone będą ściany, tym mniejsza ilość ciepła ucieknie z naszego domu.

Teraz kolej na najważniejszą frakcję tej budowy. Niewielkie domy z bali wolno konstruować bez pozwolenia, tak samo jak drewniane domki letniskowe. Znaczy to, że nie musisz się troskać o masę zezwoleń, które byłbyś zmuszony wypełnić planując większy lokal mieszkalny. Tym sposobem zdołasz zachować ogrom forsy, a dodatkowo czasu, jaki musiałbyś poświęcić na dojazdy do wskazanych urzędów.

holiday home g460afd799 640Jakiej wysokości jest koszt budowy domu z bali? A więc cena domu z bali potrafi być w dużym stopniu niższa, niżeli w kwestii budynku z cementu. Wlicza się w tą kwestię niemało zagadnień zaczynając od faktu, że drzewo jest materiałem naturalnym i ogólnodostępnym, a zamykając temat na wykonawcach, jacy lubią pracę w ekologicznych warunkach czując zapach drzew.

Gdy rozpoczniesz budowę domu z drewna do 35m2 na pewno nie rozczarujesz się! Będziesz mógł w każdej chwili wybrać się do swego wymarzonego miejsca, odprężyć się na łonie natury i penetrować zielone obszary, bez obawy o lokalizację na nocleg, ani wolne miejsca!