foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

rolls royce gec9ead8b7 1920Dużą przyjemnością dla zapaleńców motoryzacji są wszelkiego rodzaju zdarzenia, na których mają możliwość spotykać pozostałych amatorów zagadnienia. Spośród zdarzeń w branży dostęne są rajdy, ekspozycje danych samochodów, zebrania fanklubów, nocne przejażdżki konkursowe. Ciekawym przypadkiem jest choćby zlot aut amerykańskich, ale też targi branży moto.

Najsłynniejsze eventy branży moto mają miejsce rokrocznie stolicy. To kapitalna sposobność, by zapoznać się z ofertą producentów aut z całego globu, wliczając w to nowości danego roku. Zlokalizujemy tu dużo różnorodnych firm i niejedno stoisko reklamowe, pokazujące ich propozycje. Stoisko wystawowe przeważnie umeblowane jest w takie detale jak lady reklamowe, wykonane z tworzywa, ozdobione brandami konkretnych wystawców. Mogą być one też podświetlane. Przydatnym elementem może być dodatkowo stand reklamowy informujący o tym, co na konkretnym stoisku zdołamy odnaleźć. Fajnym sprzętem jest ściana mobilna, jaka prezentuje wszystkie zdarzenia, jakie czekają odwiedzających na targach. Każde stoisko wystawowe zaopatrzone jest przeważnie w standy promocyjne, odpowiednim elementem są również lady wystawiennicze, na których mamy możliwość umieścić broszury i gadżety brandowe.

Takie wydarzenia przeważnie trwają kilka dni, tak by wyrobić się i zapoznać się z atrakcjami wystawców, których zwykle jest min. kilkadziesiąt. Często zwiedzający chętnie robią sobie fotografie z nowymi modelami aut, i wrzucają jako story na swych social mediach. To podobnie ponadprogramowa promocja targów, ale także konkretnych marek. auto g0c2b647d4 1920Dlatego znaczące jest, by za każdym intrygującym stoiskiem, była rozstawiona ściana mobilna z logotypem. Na tego typu imprezach często też pojawiają się przekąski, obowiązkowym punktem są też hostessy promujące rodzaje poszczególnych aut. Oprócz oferty producentów, zwykle na tego typu wydarzeniach organizowane są także atrakcje dodatkowe. Są to m. in., wyścigi, czy turnieje, których zasadniczą gratyfikacją przeważnie jest jakiś ciekawy samochód na weekend. Te atrakcje są po to, by zachęcić jak największą liczbę zwiedzających. Organizatorzy są zobligowani o to zadbać, tak aby wystawcy byli spełnieni i pragnęli wynająć stoisko reklamowe ponowie w przyszłym sezonie.