foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

car ge3855fc2b 640Planując wycieczkę do Wrocławia wskazane jest ustalić, jakie nietuzinkowe miejsca możemy zobaczyć w tym pięknym mieście. Oprócz wielu pomników kultury, czy takich oczywistych punktów jak hala stulecia, Aqua Park, wskazane jest zorganizować trochę czasu na najlepsze pizzerie w mieście.

Zaczynając od centrum Wrocławia, najlepsze co musisz odwiedzić to okazały rynek. Auto bez problemu zaparkujesz na jednym z sporej ilości miejsc parkingowych, zgromadzonych nieopodal tej lokalizacji. Po odwiedzeniu wszystkich możliwych w tym rejonie ciekawostek warto zahaczyć o najznakomitszą pizzerię na wrocławskim Śródmieściu. Jest ich wiele, zatem odnajdziesz tę wymarzoną dla ciebie.

Kolejnym miejscem, które warto zwiedzić jest zachodni rejon Wrocławia. Odnajdziesz tam sporo zielonych parków, ale też sławę miejscowości – czyli stadion piłkarski, który wieczorem mieni się na rożne kolory. Ponadto niedaleko stadionu jest umieszczona przepyszna pizza na Kozanowie, którą koniecznie należy zwiedzić, jeżeli ma się chęć popróbować wszystkich bodźców smakowych tegoż wyjątkowego zakątka.

Jeżeli jednak dalej nie znalazłeś dla siebie najlepszej pizzerii we Wrocławiu, to dzięki obwodnicy miasta, bezpośrednio przedostaniesz się z jego części zachodniej stronę. Tam usytuowana jest pizzeria na Zakrzowie, znajdziesz ją bez trudności, dlatego że jest to wyjątkowy budynek w tym rejonie. Ponadto ten rejon jest znany z wielu historycznych domów, do których dotrzemy świeżo remontowanymi drogami.

wrocaw gc2f1b7dc5 640Po obejrzeniu tylu lokalizacji prawdopodobnie będziecie musieli przenocować w hotelu, jeżeli w dalszym ciągu poczujecie się wygłodniali, to najlepsza pora na załatwienie pizzy na dowóz we Wrocławiu. Na wielu portalach, takich jak Pyszne można poszukać całą masę miejsc wyspecjalizowanych w błyskawicznych dostawach.

Gdy nastanie ranek, warto odwiedzić południowe rejony Wrocławia, jest tam sporo ciekawych mostków, oraz terenów parkowych, w których spostrzeżesz wiele starych drzew i zwierzątek. Po tak długim spacerowaniu możliwe, że poczujecie się głodni, a pizzeria na Krzykach z pewnością zaspokoi wasz głód. Po takowej wyprawie, gwarantuję, że będziecie pamiętać to cudne miasto i chętnie powrócicie na nowoczesne drogi Wrocławia.