foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

car 1149997 1920Dla każdego rodzica niesamowicie ważną rzeczą jest rozwój i bezpieczeństwo ich dziecka. Począwszy od dnia urodzenia - troszczą się o swoje dzieciaki – i dbają o to, by odpowiednio wzrastały. Bez względu na to, czy wybierasz się w krótszą, czy bardziej odległą podróz, potrzebujesz dla własnego malucha paru przedmiotów, by mieć pod ręką komplet tego, co jest konieczne, by zapewnić mu właściwą opiekę. Ważkim aspektem są przedmioty medycznego przeznaczenia, czy odpowiednio zaopatrzona podróżna apteczka. Nim wsiądziesz do samochodu, zastanów się, czy masz wszystko, co będzie przydatne, by eskapada była przyjemna.

O ile wybierasz się z kilkumiesięcznym niemowlakiem – bierzesz dla niego najczęściej więcej przedmiotów niż dla siebie. Newralgiczne są pieluszki, duża liczba ubranek na zmianę, pojemniki z pożywieniem, butelki, czy dobry odciągacz kataru. Bardzo ważką rzeczą jest wózek dziecięcy. Fajnie, gdy sprzęt jest nie tylko i wyłącznie użyteczny i zaadaptowany do wymagań niemowlaka, ale dodatkowo realizuje kilka opcji jednocześnie – np. jako fotelik do samochodu – wtenczas zdołamy zaoszczędzić sporo przestrzeni w samochodzie.

W przypadku większych pociech pożądane byłoby mieć w przyborniku komplet plastrów – na okoliczność wypadków w trakcie intensywnej zabawy. W kwestii dzieci z alergią nie możesz przegapić, by wziąć inhalator. Warto zatroszczyć się także o siebie. Wypoczęty i zadowolony rodzic – to częstokroć fundament, by pociecha była szczęśliwa. O ile maluch ma jedynie kilka miesięcy - prawdopodobnie karmisz piersią. Dlatego nieodzownym detalem pozostanie laktator swing, czy wkładki laktacyjne medela. Aby natomiast twe ciało odpoczęło podczas snu – warto w tej sferze zaopatrzyć się w biustonosz do spania.girl 2539657 1920

Pod wieczór po wyczerpującym dniu opieki nad potomkiem – która w przypadku wielu dzieci na ogół jest niesłychanie wymagającym obowiązkiem, warto pomyśleć o sobie i momencie chilloutu. Przysiądź w fotelu, nastaw relaksującą muzykę i podłącz odświeżacz powietrza do kontaktu. Odmiennym rozwiązaniem uzyskania delikatnego zapachu w pokoju jest nawilżacz powietrza parowy, do którego masz możliwość dodać np. olejek herbaciany. Poczytaj choć chwilę ulubioną lekturę i głęboko pooddychaj. Uzupełnij siły na kolejny dzień.