foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

Jeżeli na co dzień korzystamy z naszego samochodu, to warto pamiętać, że należy go regularnie czyścić. Jest to niezwykle ważne, ponieważ zdecydowanie lepiej i przyjemniej podróżuje się czystym samochodem.

Jest to łatwe zadanie jeżeli nie jadamy w naszym samochodzie. Wtedy nie ma masy okruszków na fotelach i na dywanikach. Wystarczy więc wtedy porządne odkurzanie raz na jakiś czas i gotowe. Natomiast komfort podróżowania takim samochodem zdecydowanie nam się poprawi. Oczywiście wiadomo, że są pory roku które sprzyjają brudzeniu się dywaników, kiedy wchodzimy z brudnymi obłoconymi butami i wtedy warto częściej czyścić dywaniki.

Jest to też ważne, kiedy podróżujemy z innymi osobami. Każdy z nas lubi jeździć czystym samochodem, dlatego zawsze warto dbać o to, żeby w naszym pojeździe panował względny porządek. Szczególnie, że obecnie praktycznie na każdej stacji paliw mamy dostęp do odkurzacza i wystarczy dosłownie chwila i nasz samochód wygląda odpowiednio. Zawsze przy okazji możemy też umyć szyby i poprawić sobie tym samym komfort jazdy.