foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

pexels erik mclean 4876641Każdy posiadacz czterech kółek chce mieć odpowiednie miejsce do jego przechowywania. Garaż musi być zaadaptowany do gabarytów samochodu i umożliwiać składowanie różnych sprzętów, które przydatne wydają się, aby go pielęgnować. Równocześnie powinien dobrze wyglądać. Zwłaszcza jeśli to element bryły domu. Jak powiązać użyteczność i stylistykę w garażu?

Kiedy wybierzemy już wymiar i rozłożenie garażu, zostaje wykończenie ścian i podług. Pierwsze na co powinno się zwrócić uwagę to zabezpieczenie ścian przed warunkami zewnętrznymi. Wyśmienicie posłuży do tego beton elewacyjny. Przystosowany do wysokich i niskich temperatur jak również odporny na wpływ wilgoci osłoni mury. Na dodatek beton architektoniczny pozwala osiągnąć dowolny rezultat wizualny. Stosowna porowatość i barwa pozwalają dopasować prezencję garażu do całokształtu domu.

Kolejną sprawą jest wnętrze. Garaż musi być przede wszystkim funkcjonalny i akuratnie urządzony. Fajnie aczkolwiek jeśli także schludnie wygląda. Znacznie przyjemniej się wówczas w nim pracuje. Panele betonowe na ścianę to doskonałe wyjście. Jednocześnie przyzwoicie wyglądają i podpierają mury od środka. Prócz tego ich zainstalowanie jest proste i nie nastręczają kłopotów w utrzymaniu porządku. A to znaczący plus.

pexels mick haupt 11890982Budując garaż przy domu powinno się także nie zapominać o drodze, jaka do niego prowadzi. Każdemu zależy, by ogród dobrze wyglądał. A jedną z jego fragmentów bez wątpliwości jest droga dojazdowa. Wykorzystane do jego ułożenia płyty betonowe na schody zewnętrzne zapewnią solidność, ale także wyjątkowy wygląd. Pragnąc dopełnić całość oraz podnieść estetykę posesji wskazane jest spożytkować donice betonowe. Ładnie będą współgrały z betonowym podjazdem i wspomogą w rozplanowaniu kwiatów - możesz zobaczyć też wielkoformatowe płyty betonowe na podjazd.

Garaż to w większości wypadków królestwo facetów. Nie determinuje to jednak, iż nie może porządnie wyglądać. Połączenie użyteczności i prezencji w tejże małej powierzchni sprawi, iż stanie się ona nie wyłącznie pomieszczeniem do przechowywania samochodu, lecz także pretekstem do dumy.