foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

Wiadomo, że posiadając rodzinę, jednym z najsolidniejszych samochodów jest kombi. Dzięki takiemu samochodowi bez problemu możemy każdego zmieścić, i oprócz tego możemy spokojnie jeździć na większe zakupy, albo duże rodzinne wczasy. Zazwyczaj właśnie gdy dowiadujemy się, iż zwiększy nam się familia podejmujemy decyzję o wymianie samochodu na kombi.

 

Jednak pojazdy takiego typu nie zawsze są najlepsze jeśli idzie o poruszanie się po ulicach miasta. W każdym dużym mieście zawsze są problemy z parkowaniem, natomiast niejednokrotnie jeżeli już wyśledzimy jakiekolwiek miejsce do parkowania to jest ono bardzo wąskie i ciężko jest zrobić właściwe manewry. Nierzadko też wychodzi, że nasze samochód jest zwyczajnie zbyt długi na wybrane miejsce. Zdecydowanie dużo lepiej do jazdy posiadać nieduży czterokołowiec, no może nie smarta, lecz bez wątpliwości krótszy od kombi, tak aby można było spokojnie parkować między dwoma innymi autami.

Naturalnie bezspornie najbardziej atrakcyjnym środkiem lokomocji (nie mówiąc o publicznym) o ile idzie o łatwości w parkowaniu, wydają się dwukołowce. Rowerem czy motorem wszędzie spokojnie wjedziemy oraz we wszystkich przypadkach zmieścimy się chociażby na małym parkingu. Wiadomo natomiast, iż rowerem, czy też motorem nie przetransportujemy całej rodzinki na wczasy, ani również nie zrobimy dużych zakupów. Z tego typu środka transportu trudniej także korzysta się w zimie.

Typując odpowiedni dla siebie środek przewozu, każdy powinien się pomału rozmyślić nad tym co wydaje się dla niego najlepsze, bo jeśli ktoś np. posiada bardzo korzystne połączenie transportu miejskiego między pracą a mieszkaniem oraz nie musi na co dzień korzystać z samochodu i denerwować się o miejsce parkingowe, to na bez nerwów może się zdecydować na większe rodzinny samochód, który przydatny będzie w wielu rozmaitych okolicznościach.