foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

skoda superbPopularną jednostką motoryzacyjną, jaka absorbuje się produkcją przeróżnego rodzaju pojazdów jest Skoda. 

Czeski koncern ujarzmia europejskie rynki własnymi produktami, które są ekonomiczne, sprawne i w miarę możliwości i w stosunku do proponowanych plusów niedrogie. Też Skoda Fabia posiada te wszystkie wyżej wymienione atuty. Pierwszy model Skody Fabii pozostał wyprodukowany w 1999 roku. Wszystkie egzemplarze zjechały z czeskiej taśmy produkcyjnej, jaka swoją siedzibę ma w mieście Mlada Bolselav. 

 

 

Skoda Fabia proponowana jest w trzech przeróżnych typach. Rozpoczynając od sedana i hatchbacka, a ustając na wersji kombi. Również silniki aktywowały różnorodnego typu moc. W zależności od pojemności, najmocniejsza jednostka była w stanie odkryć moc rzędu stu piętnastu koni mechanicznych. Mimo to takie wersje nie najlepiej się sprzedawały ze względu na nadzwyczaj gigantyczne spalanie. Najlepiej sprzedawały się wersje Skody Fabii z silnikiem osiemdziesięciu oraz stu konnym. Skoda oferuje swoje produkty także z silnikami diesla. W tym przypadku wykrzesanych z jednostki pędnej pozostało aż sto trzydzieści koni mechanicznych. 

Skoda Octavia - popularność modelu 

scoda octaviaKolejnym niezwykle udanym oraz kultowym modelem Skody jest Octavia. Tego typu modele jesteśmy w stanie na masową skalę spotkać na polskich drogach. Podobnie jak Skoda Fabia, Octavia była produkowana tylko przez czeską manufakturę. Produkcję rozpoczęto 6 października 1996 roku. Skody Octavie są do tej pory masowo fabrykowane. To uwidocznia, że są to dobre i sprawne auta, którym uwierzyło nadzwyczaj niemało kontrahentów na całym świecie. Tego typu Skody były wytwarzane w dwóch typach. Kombi i Sedan. Na próżno wypatrywać wersji hatchback, jaka przenigdy nie została opracowana przez inżynierów ze Skody. Najmocniejsze jednostki napędowe wytwarzały moc rzędu stu osiemdziesięciu koni mechanicznych. Niemniej jednak były to wersje limitowane, których jest w zasadzie niesłychanie mało. Na domiar tego są one nadzwyczaj drogie. Najpopularniejszymi wersjami, są modele, w jakich zainstalowano jednostki stu piętnasto konne oraz stu dwudziesto konne. Również wersje z silnikiem diesla cieszą się olbrzymią popularnością wśród ewentualnych nabywców. 

Skoda - inne modele 

Oczywiście czeski koncern produkujący auta to nie jedynie dwa modele. Teraz wybitnie legendarne są auta Skoda Yeti, Roomster lub Superb. Wszystkie wskazane modele stały się podwaliną zarówno reklamową, jak i jakościową czeskiego producenta aut.