foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

moto01Kiedy organizujesz zlot motoryzacyjny pod gołym niebem, musisz dbać też o zapewnieniu miejsca gastronomii. Nie tylko oldtimery - zadbaj także o miejsce odpoczynku czy gastronomię.

Rozstrzygające są meble ogrodowe. Bez nich impreza pod gołym niebem na penwo nie wyjdzie. Upewnij się, że domki narzędziowe są zamknięte, tak aby nikt z gości nie mógł nieoczekiwanie wpaść na łopatę. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Jeśli gości ma być multum, leżaki rattanowe kompletnie się nie sprawdzą. Lepszym rozwiązaniem będzie drewniana ławka przy długim stole. Albo standardowo krzesła ogrodowe. Z kolei kanapa ogrodowa wygląda pięknie, jednak sprawdzi się tylko przy kameralnych przyjęciach.

Czy typu impreza musi być droga? Niekoniecznie. W końcu odliczamy wynajem pomieszczeń, a to już gigantyczna oszczędność. Oczywiście, przy sporej imprezie powinno się zatroszczyć się o dodatkową ochronę, jednak takie rzeczy załatwia się także przy organizacji imprez w lokalach. Kosztowne może być wypożyczenie mebli i zastawy. Jednak nie musisz decydować się na najbardziej kosztowne opcje: meble ogrodowe rattanowe wyglądają elegancko, ale czy na pewno możesz na nie tyle wydać? Być może drewniana ławka będzie lepsza?

plenerowa07Mimo wszystko trzeba zatroszczyć się o urozmaicenie czasu. Owszem, leżaki rattanowe kuszą, aby się na nich poopalać, ale lepiej zachęcić ludzi do aktywności. Może jakieś zawody? Rywalizacja może zmotywować! Zadbaj także o akcesoria do gier: miej pod ręką paletki i skakanki. Trochę aktywności wszystkim się przyda. Pamiętaj, sport to zdrowie! Warto go polecać zawsze, gdy to możliwe. Jeżeli masz do dyspozycji domki narzędziowe, przekonaj się, że są w nich sprzęt sportowy. Będziecie się świetnie bawić!

Przyjęcie pod chmurką to doskonała myśl na każdą okazję. Warto je organizować bardzo często, dlatego że scalają przyjemność i korzyści zdrowotne.