foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

Jak wiemy, zawsze warto dbać o czystość w naszych samochodach, aby przyjemnie się nam nimi jeździło, ale także żeby nasi pasażerowie komfortowo się u nas czuli. Odrobinę inaczej wygląda natomiast kwestia, kiedy naszym pasażerem jest nasz pies.

 

Wtedy oczywiście sprawa wygląda inaczej, ponieważ oprócz brudu przyniesionego na łapkach, nasz zwierzak może zostawiać spore ilości sierści na fotelach, która później będzie zostawała na ubraniach naszych kolejnych pasażerów. Dlatego warto się odpowiednio przygotować do przewożenia zwierzaków. Można zakupić specjalny materiał do wyścielenia tyłu samochodu, aby cały brud zostawał właśnie na nim, a nie na naszej tapicerce.

Natomiast można też użyć zwykłego koca i rozłożyć go z tyłu samochodu na fotelach i tam posadzić naszego psiaka, żeby na spokojnie mógł z nami podróżować, a żebyśmy my nie musieli się martwić czyszczeniem foteli po takiej podróży. Jest to bez wątpienia tańsza i bardziej przystępna opcja, każdy bowiem ma w domu koc, czy nawet prześcieradło, które może przeznaczyć na narzutę do samochodu.