foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

peugeot 206Oczywiście fajnie jest posiadać dobry samochód. Nie miałbym nic przeciwko posiadaniu nawet jakiejś dużej terenówki. Ostatnio bardzo modne są mercedesy G i nie ukrywam – mnie również się podobają. Ale oprócz tego, że nowoczesny, duży samochód, to również bardzo duże wydatki, to tego typu auta są zupełnie niepraktyczne w dużych miastach.

Tam trzeba szukać czegoś taniego w eksploatacji, małego i wydajnego. Idealny wydaje się Peugeot 206.

Oczywiście jest to samochód mało „lansiarski”, ale kto powiedział, że posiadanie auta zawsze musi się kojarzyć z prestiżem? W końcu urządzenie to ma przede wszystkim funkcję użytkową, więc musi być jak najbardziej pragmatyczne. Fajnie posiadać SUVa, ale po pierwsze – jeżdżąc nim po mieście zbankrutujemy na benzynie, a po drugie – nigdzie nie znajdziemy miejsca parkingowego. Tutaj trzeba szukać samochodu, który będzie mały, wydajny, ale i bezpieczny. Peugeot 206 spełnia te wszystkie wymagania.

peugeot 206 w mieścieNie jest to oczywiście auto bez wad, ale ma ich stosunkowo mało. Największa z nich, to konstrukcja oparta na tzw. tylnej belce. Samochody te były projektowane z myślą o francuskich drogach. Polskie nierówności natomiast pokonały już niejedno auto. Podobnie to wygląda w kwestii samochodów francuskich. Tylna belka jednak to podzespół, który stosunkowo łatwo jest naprawić. Co więcej, nie są to również bardzo wysokie koszty. Tego typu naprawa mieści się w przedziale 600-800 złotych. No i po takiej regeneracji mamy spokój na kilka lat. A że peugeoty to samochody raczej bezawaryjne, możemy mieć spore nadzieje, że tylna belka peugeot 206 to jedyne, co nam się w naszym aucie zepsuje.

wnętrze samochoduOczywiście trochę wstyd podjechać peugeotem 206 na jakieś eleganckie przyjęcie czy do klienta. Ale przecież są możliwości, by pomóc sobie w specjalnych sytuacjach. Można choćby podjechać „Traficarem” czy innym wynalazkiem tego typu i zrobić z siebie osobę bardzo zatroskaną o przyrodę. Można zamówić taksówkę. I wreszcie – są przecież wypożyczalnie samochodów. Jeśli musimy się przed kimś pokazać 2 razy do roku, można przecież auto wypożyczyć. Możliwości są tutaj praktycznie nieograniczone.

Jeśli przede wszystkim jeździcie autem po mieście i zależy Wam na samochodzie bezawaryjnym, który mało pali i można się nim w miarę komfortowo poruszać, peugeot 206 powinien spełnić Wasze oczekiwania.