foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Witam

na mojej stronie

Main Menu

Login Form

extrication 421161 1920Miałeś wypadek samochodowy i powinieneś pozostać w mieszkaniu? Zastanawiasz się co robić z tym czasem, aby wykorzystać go w ciekawy sposób? Serial, lektura, a może muzeum w sieci? Doradzamy kilka ciekawych pomysłów na to, jak odpocząć w domowym zaciszu, a także zadbać o swoją kondycję.

Czytaj więcej: Rozrywka we własnym mieszkaniu po wypadku drogowym. A więc jak wykorzystać chwilę dla siebie, gdy...

car 5342693 1920W obliczu zniesienia obostrzeń związanych z koronawirusem, oferta krótkoterminowego wynajmu pojazdów jest bardziej popularna. Jeżeli planujesz korzystać z usług wypożyczalni, poczytaj czy obiekt faktycznie dezynfekuje pojazdy i sprawdza temperaturę wynajmujących.

Czytaj więcej: Dzierżawa pojazdu na bankiet, weekend, lub inne okazje. Jak należy to zrobić, by było pewnie i...

tatuaż 14Ilość miłośników motoryzacji, którzy oddają przywiązanie do swojej pasji poprzez tatuaż, stale rośnie, zupełnie jak ilość ludzi decydujących się na trwałe rysunki w ogóle. Sporo z nich, już w trakcie opracowywania wzoru, ma dokładną wizję tego, jak powinien wyglądać finalny efekt. Tym bardziej że w obecnych czasach tatuaż niejednokrotnie oznacza coś więcej niż zwyczajny obraz na ciele, towarzyszy mu jakaś idea, albo coś symbolizuje.

Czytaj więcej: Pomysły na tatuaże dla pasjonatów samochodów oraz motocykli